23-й Кубок України з Годзю-рю карате та Кобудо

01-03 грудня 2023 р. у м. Одесі на базі спорткомплексу Міжнародної академічної школи відбувся 23-й Кубок України з годзю-рю карате та кобудо. Більш ніж 530 юнаків та дівчат з 12 регіонів України виборювали нагороди у восьми видах програм.

У складі команди Рівненського клубу "Білий Лотос", під керівництвом сенсея Куліша Сергія Андрійовича, приймала участь Левечко Каміла, студентка групи ФСР-11, Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування.

Левечко Каміла змагалася у категоріях 18+ та 16-17 р. з годзю-рю карате. В цих категоріях наша студентка завоювала дві срібних медалі та одне золото.

Крім того, Каміла є суддею ІІ категорії з годзю-рю карате та удосконалює суддівські навички на Кубку України.

На даний момент є КМС України з годзю-рю карате.