Іноземна мова професійного спілкування

Foreign Language for Specific Purposes

Мета дисципліни – розвивати уміння усного і письмового спілкування у межах професійної та наукової тематики відповідно до потреб професійної підготовки фахівця з управління проєктами. Основні цілі курсу: 1) розвивати у студентів основи лінгвістичної, комунікативної та лінгвокраїнознавчої компетентностей у сфері спілкування, що визначені майбутніми професійними інтересами і потребами фахівця з управління проєками; 2) формувати та розвивати уміння працювати з англомовною фаховою та науковою літературою; 3) ефективно та правильно використовувати вербальні і невербальні засоби англомовної комунікації під час ведення публічних виступів, презентацій, перемовин, зустрічей, воркшопів, тренінгів, тощо; 4) розвивати у студентів пізнавальні інтереси в межах кроскультурного контексту, прагнення до удосконалення своєї професійної підготовки засобами іноземної мови.

• Кафедри: Менеджменту
  • Кредити ЄКТС: 3