Бізнес-планування та експертиза проєктів

Business planning and project expertise

Метою викладання дисципліни «Бізнес-планування та експертиза проєктів» є ознайомлення студентів з методами, які дозволяють розробляти та обгрунтовувати проєктні рішення; системно оцінити переваги проекту; методологією, що дозволяє провести різні види експертизи проектів на основі альтернативного використання наявних ресурсів з урахуванням макро- і мікроекономічних наслідків. Основними завданнями навчальної дисципліни є: визначення ступеня засвоєння студентом понять бізнес-планування та експертизи проєктів; раціональне поєднання теоретичних положень із аналізом конкретної практичної ситуації; оволодіти навичками розробки бізнес-планів; оволодіння навичками проведення всіх видів експертиз інвестиційних проектів; на основі методики розрахунку основних фінансових критеріїв оволодіння навичками розрахунку ефективності проектів та правилами їх застосування; ознайомлення з основними методами аналізу ризику та набуття навичок щодо проведення аналізу чутливості інвестиційних проектів; перевірка вміння формулювати основні висновки за результатами аналізу конкретної теми. Отримані теоретичні знання та практичні вміння студенти мають застосовувати в процесі проходження виробничо-тренінгової і переддипломної практик, написанні магістерської роботи.

• Кафедри: Менеджменту
  • Кредити ЄКТС: 3