Проєкт студентів-біотехнологів серед переможців конкурсу стартапів

Проєкт студентів-біотехнологів серед переможців університетського конкурсу стартапів

11 травня в читальній залі Наукової бібліотеки НУВГП відбувся фінал університетського конкурсу студентських стартапів Cool Idea, що проходив в рамках Фестивалю науки.

На конкурс було подано 8 проєктів в номінації «Кращий суспільний стартап» та 6 проєктів в номінації «Кращий технологічний стартап» від ННМІ, ННІБА, ННІОЗ, ННІАКОТ, ННІЕМ, ННІАЗ та ННІП.

Наталія Савіна, проректорка з наукової роботи та міжнародних зв’язків, очолила конкурсну експертну комісію у складі:

• Віта Чабан, начальниця Центру інноваційної діяльності та трансферу технологій НУВГП;
  • Микола Ярощук, Президент Рівненської торгово-промислової палати;
  • Олександр Нестеров, керівник ГО «Центр інтеграції», підприємець.

В рамках вивчення освітніх компонент "Технології розробки стартап проектів", "Дизайн мислення для стартапів" та програми навчання від платформи Genesis "Створення та розвиток ІТ-продуктів" здобувачі освіти працювали над стартапом. Студенти вирішили взяти участь в конкурсі з стартапом EASY COOK, а саме з ідеєю технологічного партнеру з конструювання системи харчування споживача та раціональному використанні наявних продуктів.

За підсумками конкурсу в номінації «Кращий технологічний стартап» студенти-біотехнологи здобули 2 місце. Вітаємо й бажаємо успіхів та звершень у наступних конкурсах та реалізації ідеї.

Олександр ГРИЦИНА

заступник директора ННІБА