15 травня 2024 року кафедрою водопостачання, водовідведення та бурової справи проведена щорічна Науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Інноваційні методи і технології у водопостачанні та водовідведенні» в очному форматі.
Про проміжні результати наукових робіт доповіли аспіранти кафедри. Також з доповідями виступили здобувачі вищої освіти, які навчаються за освітньою програмою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Будівництво та цивільна інженерія» та за освітньою програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти «Водопостачання та водовідведення». Значна частина здобувачів вищої освіти продемонструвала власні оригінальні дослідження процесів очищення природних вод, які були проведені ними власноруч в сертифікованій Гідрохімічній лабораторії кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи. Учасники конференції отримали іменні сертифікати та навчальні посібники, які будуть їм корисними в подальшому навчанні.
В конференції прийняли участь 15 учасників, з доповідями виступили 9 здобувачів вищої освіти.
Звідувач кафедри ВВБС, проф. Сергій Мартинов