Екологічні системи та ГІС технології (ТЗбак)

Ecological systems and gis technologies

Актуальність освітньої компоненти «Екологічні системи та ГІС технології» полягає в опануванні принципів застосування геоінформаційних технологій в діагностуванні стану екологічних систем. Дисципліна пропонує студентам роботу з геоданими при вирішенні екологічних задач. Здобувач по завершенню курсу буде володіти навичками роботи з програмними продуктами ГІС технологій, елементами екологічного районування території, збору та опрацювання даних спостережень згідно нормативних вимог. Дисципліна має на меті навчити студентів теоретичним основам ГІС технологій, формування цифрової моделі місцевості, та тематичних карт, сприяти розвитку логічного мислення, формувати наукового світосприйняття і прививати схильність до творчості. Завдання вивчення дисципліни - набуття теоретичних знань та практичних навичок у використанні геоінформаційних технологій для оцінювання, моделювання та прогнозування екологічного стану водних та наземних екосистем.