Адаптація до змін клімату (ТЗбак)

Adaptation to climate change

Освітня компонента «Адаптація до змін клімату» дає можливість дізнатися про процеси пристосування природних та антропогенних систем, у відповідь на фактичні або очікувані кліматичні впливи, що дозволить знизити їх негативні наслідки та скористатися сприятливими можливостями. Після вивчення здобувач вищої освіти буде вміти оцінювати стан навколишнього природного середовища, аналізувати явища та процеси зміни клімату, а також вміти оцінювати негативні наслідки та розробляти заходи з адаптації та зниження негативних впливів. Метою вивчення вибіркової дисципліни «Адаптація до змін клімату» є формування у студентів ґрунтовних теоретичних знань та практичних навиків щодо дослідження, оцінки та аналізу показників формування клімату, а також заходів із адаптації до цих змін. Цілями є формування у здобувачів вищої освіти цілісної системи знань щодо методології та організації досліджень впливу сучасних кліматичних змін. У результаті вивчення дисципліни здобувачі вищої освіти повинні засвоїти методики й технології проведення досліджень під впливом змін клімату, вибору методів проведення аналізу впливу сучасних кліматичних змін. Вміти розробляти заходи з адаптації природних та антропогенних систем до змін клімату.