Науково-дослідна та педагогічна практика

Scientific research and pedagogical practice

Студенти, які навчаються на програмі «Агрохімія і ґрунтознавс-тво» підготовки магістра з агрономії, повинні пройти науково-дослідну та педагогічну практику, що є невід'ємною частиною їх практичної підготовки. Основна мета цієї практики - закріпити теоретичні знання та розвинути практичні навички, уміння у відповідності зі спеціалізацією та отримати необхідні навички щодо ведення занять згідно вимог вищої школи. Під час проходження практики студенти засвоюють нові знання, розвивають свої творчі здібності та навички прийняття самостійних рішень в реальних умовах аграрного виробництва. Програма практики регулює організацію, проведення, контроль та оцінку результатів практики, встановлює мету та зміст, а також взаємовідносини між Національним університетом водного господарства та природокористування та підприємствами, організаціями та установами, що є базами практики.