Обмін науковою літературою Надслучанського інституту

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

нями в бібліотеку навчально-наукового Надслучанського лісотехнічного інституту надійшла наукова література.

Відділ аспірантури, докторантури та студентської науки передав у фонд бібліотеки 25 примірників збірників наукових праць та матеріалів студентських конференцій. Серед збірників наукових праць “Вісник НУВГП” представлені серії “Економіка”, “Технічні науки”,“Сільськогосподарські науки”, також студентські збірники “Вісник НУВГП. Студентська наука” в 2 частинах та збірники тез міжнароднихстудентських конференцій. В свою чергу Директор інституту Тарас Миронович Микитин подарував відділу аспірантури, докторантури та студентської науки наукові збірники та матеріали конференцій, які проводились у Надслучанському інституті. Директор інституту Тарас Миронович Микитин висловив сподівання, що дана література буде цікавою та корисною як для викладачів, так і студентів Надслучанського лісотехнічного інституту, а фонд бібліотеки буде збільшуватись і надалі.

Читайте нас також: