Спільні ініціативи з очищення та опріснення стічних вод

Управління водопостачання та каналізації Стамбула (İSKİ), Муніципалітет Бююкшехір-Стамбул (IBB) та НУВГП розпочали співпрацю у сфері очищення промислових стічних вод та опріснення води 💧

Зміни клімату, швидке зростання населення та урбанізація створюють значні виклики для забезпечення сталого водопостачання в мегаполісах. У відповідь на ці виклики, ми вирішили об'єднати свої зусилля, досвід та знання для створення ефективних рішень у сфері водних технологій.

Спільні проекти передбачають проведення досліджень, обмін науковими даними та технологіями, а також практичну реалізацію розроблених рішень.

Це партнерство є чудовим прикладом міжнародної співпраці, спрямованої на досягнення сталого розвитку та забезпечення високої якості життя для мешканців Стамбула.

Під час першої зустрічі, яка відбулася нещодавно, обговорювались основні напрямки майбутньої співпраці. Серед учасників зустрічі були:

• Бюлент Солмаз, заступник генерального директора (İSKİ);
  • проф. Бекір Самі Коказейбек, член правління (İSKİ);
  • доц. Огуз Демір, член міської ради та голова комісії з планування та бюджету (ІBB);
  • Ешреф Екер, член міської ради Бахчелівлер(ІBB);
  • др. Туна Чапар, начальник відділу досліджень та розробок (İSKİ);
  • Тургай Челен, консультант проекту;
  • д. екон.н., проф. Наталія Савіна, проректор з науки та міжнародних звʼязків (НУВГП);
  • д.тех.н., проф. Віктор Филипчук, професор кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності (НУВГП);
  • к.філол.н., доц. Єлизавета Михайлова, завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян (НУВГП).

Ця співпраця відкриває нові можливості для розробки інноваційних рішень у сфері водопостачання та водовідведення, що сприятиме сталому розвитку та екологічній безпеці.

Ми з нетерпінням чекаємо на результати цієї важливої співпраці та впевнені, що спільні зусилля принесуть значні покращення для водної інфраструктури Стамбула 🌊

#İBB #İSKİ #NUWEE #Водопостачання #Співпраця