Розвиток наукової співпраці НУВГП та Люблінської Політехніки

Люблінська Політехніка уже багато років є надійним партнером НУВГП в освітній та науковій сфері.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна наразі перебуває у відрядженні з метою  розвитку двостороннього співробітництва у формі реалізації програми "Visiting Professor" та участі у фінальній конференції, якою завершується  міжнародний науковий проект щодо розвитку міжнародних магістерських програм та програм підготовки докторів філософії, які тривав 4 роки.

У проекті брали участь науковці та університети з Польщі, Казахстану та України. Водночас, проректор Наталія Борисівна в межах реалізації проекту NetZero Сities  відвідала інноваційний технопарк Люблінської політехніки та ознайомилась з установками щодо дослідження теплових та енергетичних характеристик використання альтернативних видів палива з метою впровадження інноваційних методик у Рівному. До відома, Рівненська міська рада спільно з НУВГП реалізує проєкт кліматичної нейтральності «NеtZeroCities». Місто Рівне – одне з 52 пілотних міст Європи, де впроваджується грантовий проєкт «Створення концепції NetZero для міста Рівне», який фінансується Європейським Союзом.