День Європи - день єднання!

НУВГП відзначив День Європи 2024 року.  В стінах НУВГП 09 травня відбулася захоплююча подія, присвячена дню Європи в Україні!

На заході виступила проректор з наукової роботи та міжнародних звʼязків професор Наталія Савіна, яка поділилася своїми думками про європейську інтеграцію. Студенти змогли ознайомитися з можливостями академічної мобільності в країнах Європейського Союзу та послухати цікаві презентації та доповіді на тему інтеграційних процесів України до Європейського Союзу.

Наші талановиті студенти демонстрували свої знання та навички через виступи та вірші, а всі учасники мали можливість перевірити свої знання в квізі "Яку європейську країну представляють виконавці?".

На завершення було вручено подарунки переможцям та у всіх присутніх залишилися незабутні враження від заходу!

#ДніЄвропи #НУВГП #європейськамобільність

Більше фото в Instagram