Програма обміну на зимовий семестр 2024-2025 навчального року (вересень 2024 р. - січень 2025 р.) в Університет Ньюкасла
Для кого: студенти 2-4 курсів за ступенем освіти бакалавр та студенти магістратури першого року.
Кількість стипендій – 2.
Стипендія покриває вартість доїзду до Університету Ньюкасла та назад до Рівного, проживання у студентських гуртожитках NU, витрати, пов'язані з навчанням та перебуванням у Великій Британії на час програми обміну.
Детальну інформацію про вимоги, модулі, кредити, відгуки студентів за обміном можна дізнатися на сторінці університету NU Global Opportunities, зокрема:
Exchanges at Newcastle University – умови та необхідні документи, процес аплікації та навчання;
Module Catalogue(https://www.ncl.ac.uk/media/wwwnclacuk/mobility/files/Newcastle%20University%20Fact%20Sheet%202024-25.pdf – перелік та опис дисциплін, що пропонуються у межах обмінної програми.
Вимоги до студентів: мінімальний рівень англійської мови - В2, хороша академічна успішність, висока мотивація!
Необхідні документи:
- скан-копія закордонного паспорта;
- CV англійською мовою (за шаблоном Europass);
- мотиваційний лист англійською мовою (чому ви хочете взяти участь у програмі, які ваші очікування, тощо);
- сертифікат/довідка про рівень володіння англійською мовою;
- вибраний спільно з куратором, чи завідувачем кафедри перелік дисциплін та модулів, які ви вивчатимете в Університеті Ньюкасла, і які будуть вам перезараховані у НУВГП – заповнений та підписаний куратором і директором ННІ індивідуальний план;
- довідка з деканату з випискою про академічну успішність за останній семестр, чи навчальний рік українською та англійською мовами.
Дедлайн подачі документів: 19 квітня 2024 року.
Документи на участь у програмах обміну з Університетом Ньюкасла слід надсилати на електронну адресу координатора програми: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Всі учасники, які відповідають вимогам та подадуть повний комплект документів, отримають запрошення на співбесіду та посилання на номінаційну аплікаційну форму.
Примітка: Відповідно до Постанови КМУ про порядок перетину кордону здобувачами освіти чоловічої статі - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/366-2024-%D0%BF#Text:
«У разі введення на території України воєнного стану пропуск через державний кордон громадян України чоловічої статі віком від 18 до 22 років, які за денною формою здобуття освіти здобувають ступінь вищої освіти бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування) в закладах вищої освіти України державної або комунальної форми власності та які згідно з Порядком реалізації права на академічну мобільність, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 579 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 66, ст. 2183; 2022 р., № 42, ст. 2290), є учасниками програм освітньої академічної мобільності і прямують на навчання в іноземні заклади освіти, здійснюється уповноваженими службовими особами Держприкордонслужби за умови виконання правил перетинання державного кордону України, наявності підтвердних документів.
Підтвердними документами для здобувачів освіти закладів вищої освіти України державної або комунальної форми власності, які є учасниками програм освітньої академічної мобільності, є:
-довідка від закладу вищої освіти України щодо направлення учасника програми освітньої академічної мобільності для навчання в іноземному закладі освіти із зазначенням підстави співробітництва, строку навчального семестру за кордоном, відсутності за результатами двох останніх семестрів (півріч) негативних оцінок і фактів перескладання заліків і екзаменів та підтвердження рівня володіння здобувачем освіти мовою викладання в іноземному закладі освіти;
-копія договору академічної мобільності, засвідчена закладом освіти України в установленому порядку;
-е-квиток студента (учня), перевірений засобами Порталу Дія за допомогою електронних пристроїв шляхом зчитування або введення унікального електронного ідентифікатора;
-військово-облікові документи з відповідними відмітками районного (об’єднаного районного), міського (районного у містах, об’єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Здобувачі освіти закладу вищої освіти України державної або комунальної форми власності, які є учасниками програм освітньої академічної мобільності, можуть безперервно перебувати за кордоном не більше строку навчального семестру”.