Випускник НУВГП отримав визнання свого диплому магістра в Канаді

Наш студент є чудовим прикладом успішної інтеграції випускника українського університету на міжнародному ринку праці.

Опула Олувафемі Пол, який є громадянином Федеративної Республіки Нігерія, успішно закінчив магістратуру за спеціальністю 076 "Підприємництво та біржова діяльність" у 2021 році, нещодавно отримав визнання свого диплому магістра на теренах Канади.

Сертифікат від WES (World Education Services) є важливим кроком у міжнародному визнанніукраїнської освіти. Це підтверджує високий стандарт освіти, отриманої Олувафемі в Україні, і відкриває двері до нових можливостей для розвитку його кар'єри за кордоном.

"Я вдячний НУВГП за відмінну освіту, яку я отримав тут, Центру міжнародної співпраці та освітиза допомогу не тільки під час навчання, а також на всіх подальших етапах визнання моїх здобутків за межами України.  Цей сертифікат від WES став ще одним підтвердженням моєї компетентності" - поділився Опула Олувафемі Пол.

Для Пола цей сертифікат є не лише визнанням його зусиль, але й новим початком у Канаді. Він планує активно використовувати свої знання та навички, щоб розширити свої можливості та допомогти сприяти розвитку міжнародних відносин між Канадою та Нігерією.

Опула Олувафемі Пол – приклад того, як через наполегливість, зусилля та навчання можна досягти успіху в будь-якій точці світу. Його історія стала натхненням для багатьох інших студентів, які мріють про свою освіту та кар'єру за кордоном.

Opoola Oluwafemi Paul is an excellent example of the successful integration of a Ukrainian university graduate into the international labor market. Paul, a citizen of the Federal Republic of Nigeria, successfully completed his Master's degree in 076 Business, Trade and Stock Exchange Activity in 2021, and recently received recognition of his Master's degree in Canada.

The certificate from WES (World Education Services) is an important step in the international recognition of Ukrainian education. This confirms the high standard of education received by Oluwafemi in Ukraine and opens the door to new opportunities for the development of his career abroad.

"I am grateful to NUWEE for the excellent education I received here, to the Centre for International Cooperation and Education for helping me not only during my studies, but also at all subsequent stages of recognition of my achievements outside of Ukraine. This certificate from WES was another confirmation of my competence" – said Opoola Oluwafemi Paul.

For Paul, this certificate is not only a recognition of his efforts, but also a new beginning in Canada. He plans to actively use his knowledge and skills to expand his opportunities and help promote international relations between Canada and Nigeria.

Opoola Oluwafemi Paul is an example of how persistence, effort and study can lead to success anywhere in the world. His story has become an inspiration for many other students who dream of their education and career abroad.