Шлях до Професійного Росту: Вручення Дипломів Учасникам Курсів з Англійської Мови

Цього місяця НУВГП відзначив успішне завершення курсів англійської мови рівня В2 для викладачів та академічного персоналу.

Ця ініціатива, впроваджена університетом, спрямована на підвищення рівня володіння англійською мовою серед науково-педагогічного та адміністративного персоналу, зокрема з метою поліпшення комунікації з міжнародною аудиторією та адаптації іноземних студентів в Україні.

Гнучкий формат курсів дозволив учасникам обирати між онлайн та офлайн заняттями, враховуючи їхній розклад та власні уподобання. Це забезпечило можливість отримати якісну освіту без перешкод графіку роботи.

Закінчення цих курсів є важливим кроком для НУВГП у підтримці якості освіти та підготовки свого персоналу до викликів сучасного світу.

Університет вірить, що володіння англійською мовою на рівні В2 є ключовою компетенцією для успішної академічної та наукової діяльності, а також для підтримки своєї міжнародної репутації.

Вручення дипломів стало важливою відзнакою досягнень учасників курсів та свідченням про їхню готовність до ефективної співпраці на міжнародній арені. НУВГП пишається своїм персоналом і вітає їх із цим важливим досягненням, сподіваючись на подальший розвиток та зростання в майбутньому.

Для довідки: Проект “Адаптація та інтеграція іноземних студентів / INTERADIS” (619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP) спрямований на інтеграцію іноземних студентів в український та європейський освітній простір за допомогою культурних, етнічних, соціальних та академічних цінностей. Проект співфінансується Європейським Союзом у рамках конкурсу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти.

Path to Professional Growth: Awarding Diplomas to Participants of English Language Courses

This month, the National University of Water and Environmental Engineering (NUWEE) celebrated the successful completion of B2 level English language courses for its faculty and academic staff. This initiative, implemented by the university, aims to enhance the proficiency of English among academic and administrative personnel, particularly to improve communication with the international audience and facilitate the integration of foreign students in Ukraine.

The flexible format of the courses allowed participants to choose between online and offline sessions, accommodating their schedules and preferences. This provided an opportunity to obtain quality education without obstacles.

The completion of these courses is an important step for NUWEE in maintaining the quality of education and preparing its staff for the challenges of the modern world.

The University believes that English proficiency at the B2 level is a key competence for successful academic and research activities, as well as for maintaining its international reputation.

The diploma ceremony served as a notable recognition of the participants' achievements and a testament to their readiness for effective collaboration on the international stage.

Our University is proud of its staff and congratulates them on this important achievement, looking forward to further development and growth in the future.

For ref.: The project “International Students Adaptation and Integration/ INTERADIS” (619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP) aims to integrate international students into Ukrainian and European educational space by the means of cultural, ethnic, social and academic assets. The Project is co-funded by the Erasmus+ Program of the European Union.