НУВГП увійшов до рейтингу Study Abroad Aide

Національний університет водного господарства та природокористування визнаний одним із найкращих університетів для навчання іноземних студентів згідно із щорічним рейтингом, опублікованим 11 листопада 2023 року базою даних університетів світу, Study Abroad Aide.

У щорічному рейтингу, який фокусується на доступності та академічній репутації,  НУВГП посів 90-те місце у номінації "Найкращий університет для іноземних студентів".

Крім того, університет увійшов до 76% найкращих університетів світу за рейтингом Best Value University World Rankings, підтверджуючи свою здатність надавати високоякісну освіту та бути конкурентоспроможним у світовому освітньому просторі. Рейтинг оцінює 8 060 приватних і державних вищих навчальних закладів у 69 країнах світу.

НУВГП продовжує підвищувати стандарти якісної освіти та активно розвиває міжнародні партнерства, зміцнюючи свою позицію як лідера у сфері освіти.