НАУКОВО-ОСВІТНІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Університет є членом міжнародних наукових організацій:

Велика Хартія університетів (Magna Charta Universitatum)

Рік заснування: 1988

Місце знаходження: Італія, Болонья

Офіційний сайт організації: http://www.magna-charta.org

Опис організації: Велика хартія університетів – документ, який підписали 18 вересня 1988 року в Болоньї ректори європейських університетів, орієнтуючись на перспективу розширення співробітництва в освітній сфері в усьому світі за збалансованими стандартами.

Велика хартія університетів  підкреслює, що: університет є самостійною установою, яка створює, вивчає, оцінює і передає культуру за допомогою досліджень і навчання; викладання і дослідницька робота в університетах повинні бути нероздільні; свобода в дослідницькій і викладацькій діяльності є основним принципом університетського життя; університет – охоронець традицій гуманізму; університети, особливо європейські, розглядають взаємний обмін інформацією і документацією, а також збільшення кількості спільних проектів для розвитку освіти, як основний елемент постійного прогресу знань.

21 вересня 2013 р. в італійському м. Болонья підписано Угоду про входження університету до Великої хартії університетів.

 

Міжнародна асоціація «Глобальне водне партнерство» (ГВП)

Рік заснування: 1996

Місце знаходження: Швеція, Стокгольм

Офіційний сайт організації: http://www.gwp.org

Опис організації: Метою цієї організації є підтримка стійкого управління водними ресурсами в різних країнах. Це міжнародна мережа організацій і установ, відкрита для всіх організацій, зайнятих управлінням водними ресурсами. Члени ГВП є рівноправними партнерами, які зацікавлені в розвитку та управлінні водними ресурсами і дотримуються принципів Дубліна-Ріо. ГВП стимулює взаємодію між членами мережі шляхом допомоги "міждисциплінарним і спільно організованим" діалогам на глобальному або національному рівні, а також сприяє виконанню спільних програм.

Узявши за основу усвідомлення особистої і колективної відповідальності за порятунок природи й людства від загибелі паростком високої моральності і колективної свідомості став масовий екологічний рух. Саме він змусив міжнародні екологічні організації держав говорити про доцільність екополітики і дотримуватися таких принципів:

- поважне ставлення до природи і турбота про її збереження;

- збереження тваринного і рослинного світу;

- підвищення якості життя;

- мінімальне вживання невідновних ресурсів;

- діяльність людини в рамках здатності природи перенести її вплив без збитку;

- удосконалення діяльності щодо навколишнього середовища.

 

The International Water Association (IWA)

Рік заснування: 1999

Місце знаходження: Велика Британія, Лондон

Офіційний сайт організації: http://www.iwa-network.org

Діяльність Міжнародної водної асоціації спрямовано на об’єднання найкращих світових спеціалістів у галузі водного господарства з метою обміну знаннями, досвідом та ідеями з актуальних питань та для розробки і реалізації інноваційних рішень у сфері водних ресурсів, що сприятимуть їх збереженню. Місія полягає у тому, щоб просувати стандарти та найкращі практики стійкого управління водними ресурсами.

Міжнародна водна асоціація (IWA) є найбільшою мережею професіоналів у галузі водних ресурсів , що створена для пошуку рішень світових водних проблем і складається з більш ніж 10 000 окремих членів та близько 500 великих корпорацій у 130 країнах. Щорічно IWA проводить більше 40 спеціалізованих конференцій та семінарів з різних аспектів управління водними ресурсами, включаючи Всесвітній водний конгрес та виставку.

 

Європейська асоціація міжнародної  освіти (EAIE)

Рік заснування: 1989
Місце знаходження: Нідерланди, Амстердам
Офіційний сайт організації:  www.eaie.org

Опис організації: Європейська асоціація міжнародної освіти будує екосистему, де свіжі ідеї та найкращі практики можуть процвітати та формувати поле інтернаціоналізації. Організація пропонує платформу для навчання, створення мереж та обміну знаннями. Діяльність  організації спрямована на те, щоб допомогти професіоналам досягти успіху у своїй роботі, надаючи академічним та неакадемічним професіоналам найкращі практики та дієві рішення для вирішення проблем інтернаціоналізації та забезпечуючи платформу для стратегічного обміну.
Організація співпрацює з ключовими зацікавленими організаціями та установами і прагне сприяти та стимулювати відповідальну міжнародну освіту в Європі та за її межами.
У 2022 році платне членство НУВГП терміном на 1 рік покрито грантом «Management of Internationalization and German-Ukrainian Academic Cooperation 2022/2023» в рамках програми «Підтримка інтернаціоналізації українських ЗВО – програми підвищення кваліфікації для адміністраторів українських ЗВО у сфері освіти та академічного менеджменту».

 

 

Meritt Education (Meritt Group)

Офіційний сайт: https://merittgroup.com/services/education

Міжнародна компанія ТзОВ «Meritt Education (Meritt Group)» реалізує проекти в галузі розвитку освіти і науки та підтримки польських та українських університетів на міжнародних ринках. Створює та забезпечує інформацією про ринок вищої освіти. Виступає посередником у встановленні контактів з університетами Центральної та Східної Європи, Латинської та Північної Америки. Розробляє та реалізує міжнародні проекти у галузі післядипломної освіти та аспірантури/докторантури, наукових семінарів та дослідницьких проектів.

Одним із найважливіших напрямків діяльності компанії є набір студентів до Національного університету водного господарства та природокористування в Рівному, Україна, а також імплементація міжнародних студентських програм обміну. Meritt Education забезпечує підтримку студентів у всіх аспектах студентського життя протягом усього навчання.

Реалізація вищезгаданих напрямів діяльності та проектів здійснюється у кількох географічних напрямках: Індія, Бангладеш, Непал, Пакистан, Колумбія, Перу, Болівія та Еквадор.

Запрошуємо Вас відвідати веб-сайт Meritt Group.

Детальну інформацію можна отримати, надіславши запит на електронну адресу: edu@merittgroup.com, або за наступними телефонами: +48 791 399 499; +48 514 277 472

 

 

Міжнародний кластер «Європа на Сході. Європа-Наука-Медицина»

Місце знаходження: Польща, Торунь 

Офіційний сайт організації: www.east-cluster.eu 

Предметом діяльності кластера є проведення спільних дій в економічних процесах, шляхом створення кооперативних мереж та використання потенціалу людей, компаній, університетів, бізнес-середовища установ і місцевих органів влади в області розвитку науки і проведення бізнес-експериментів для розвитку в таких галузях, як: економіка-наука-медицина під цим розуміється виробництво, торгівля і ринок послуг в господарській діяльності, соціальній і бізнес-освіті, шкільній системі, включаючи: фізіотерапію, медичний і оздоровчий туризм. Предметом діяльності кластера є також здійснення транскордонних актів, спрямованих на фінансову допомогу у встановленні зв'язків учасників кластера з фондами Європейського Союзу та інших.

 

 

Міжнародна академія безпеки життєдіяльності

Рік заснування: 2000

Місце знаходження: Україна, Київ

Офіційний сайт організації: http://www.ialp.org.ua 

Опис організації: Міжнародна академія безпеки життєдіяльності (МАБЖД) є міжнародною громадською організацією, яка об’єднує на добровільних засадах вчених і фахівців різних сфер діяльності для комплексного вирішення актуальних проблемних питань безпеки життєдіяльності людини, екології, надзвичайних ситуацій з метою забезпечення захисту здоров'я і життя людини від природних, техногенних, екологічних, біологічних та інших небезпек. Відповідно до Конституції України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою цінністю. Тому Академія розглядає питання безпеки життя та здоров’я людей, збереження здорового довкілля, підтримання екологічної рівноваги, сприяння переходу суспільства до сталого розвитку.

 

 

Міжнародна торгова палата

Рік заснування: 1919

Місце знаходження: Франція, Париж

Офіційний сайт організації: http://iccua.org

Опис організації: Міжнародна Торгова Палата (англ. International Chamber of Commerce (ICC)) – міжнародна організація, яка має на меті підтримку й розвиток міжнародної торгівлі й глобалізації. Членами цієї організації є країни, до яких МТП має доступ через свої національні комітети.

Основні напрями діяльності ICC – розроблення правил, міжнародний арбітраж і вираження позицій бізнесу.

Компанії, що входять до складу ICC є безпосередніми учасниками міжнародного бізнесу. Міжнародна Торгова Палата розробляє правила, що регулюють світову торгівлю. Хоча ці правила є добровільними, бізнесмени щодня дотримуються їх у численних ділових операціях, і ці правила становлять основу міжнародної торгівлі.

ICC також надає послуги, зокрема, через Міжнародний арбітражний суд ICC – провідну арбітражну установу світу. Ще одна послуга – Світова Федерація Торгових Палат, міжнародна мережа торгово-промислових палат, яка відповідає за взаємодію та обмін досвідом між палатами.

ТП була заснована у 1919 й мала на меті слугувати світовому бізнесу через розвиток торгівлі й інвестицій, відкритого ринку товарів і послуг, вільного руху капіталу. Міжнародний секретаріат МТП було розміщено в Парижі, і Міжнародний Арбітражний суд МТП було засновано в 1923 році. Зараз МТП налічує понад 130 країн учасниць.

Власне для розв’язання проблем, які можуть виникнути з нечітким прописанням у контрактах відповідальності сторін, Міжнародна торгова палата опублікувала у 1936 році перше зведення міжнародних правил для точного тлумачення торгових термінів. Ці правила стали відомі, як «Incoterms 1936». Поправки й доповнення були пізніше зроблені у 1953, 1967, 1976, 1980, 1990, 2000 роках. Зараз діє остання версія INCOTERMS яка набула чинності 1 січня 2011 року. Основною причиною редакцій цих правил була необхідність приведення їх у відповідність до сучасної комерційної практики.

 

 

Норвезько-українська торгова палата

Рік заснування: 2008                                                       

Місце знаходження: Норвегія, Осло

Офіційний сайт організації: www.nucc.no

Опис організації: Норвезько-Українська Торгова Палата “Norsk Ukrainsk Handelskammer/Norwegian Ukrainian Chamber of Commerce”  (NUCC) є некомерційною неурядовою організацією. Основна мета її діяльності – розвиток бізнес - співпраці між підприємствами та організаціями двох країн і надання допомоги норвезьким підприємствам, що започатковують власний бізнес в Україні.

Норвезько-Українська Торгова Палата повинна заохочувати комерційні відносини між Норвегією та Україною з метою сприяння розвитку бізнес-інтересів своїх членів в двох країнах. Під комерційною діяльністю мається на увазі торгівля (експорт / імпорт), інвестиції та співробітництво в галузі освіти.

Норвезько-Українська торгова палата співпрацює з державними установами та іншими бізнес-асоціаціями з метою майбутньої перспективи.

Норвезько-Українська торгова палата повинна головним чином внести свій внесок в побудову відносин, а також для розширення контактів, обміну інформацією та досвідом між сторонами, підтримувати, встановлювати і розвивати ділові відносини між членами і потенційними діловими партнерами.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування