Змагання з міні-футболу у залік ХХІV Універсіади НУВГП

У період з 03 жовтня по 19 жовтня 2022 року на майданчику зі штучним покриттям спортивного комплексу НУВГП проходили змагання з міні-футболу

У залік ХХІV Універсіади НУВГП прийняли участь вісім команд науково-навчальних інститутів, які були розділені, згідно жеребкування, на дві підгрупи. До групи А увійшли команди ННІАКОТ, ННІБА, ННІВГП та команда ННМІ. До групи Б відповідно ННІОЗ, ННІП, ННІАЗ та команда ННІЕМ. За регламентом змагань перші дві команди кожної з підгруп виходили до півфіналів. Першу півфінальну пару склали команди ННІБА та команда ННІАЗ. В цій парі перемогу святкувала команда ННІАЗ. Другим фіналістом стала команда ННІОЗ, яка перемогла команду ННІАКОТ. Володарем бронзових медалей стала команда ННІБА, яка у грі за третє місце перемогла команду ННІАКОТ з рахунком 1:0. В свою чергу у фінальному поєдинку сильнішою стала команда ННІОЗ, яка перемогла команду ННІАЗ. Основний час гри завершився у нічию 0:0, а у серії післяматчевих шестиметрових ударів фортуна посміхнулася інституту охорони здоров'я 6:5 на користь ОЗ.