ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ

Запрошення видаються закладами вищої освіти, які мають ліцензію на підготовку іноземців за акредитованими напрямами (спеціальностями), іноземцям, щодо яких навчальним закладом надається згода на прийом на навчання (стажування) за обраною спеціальністю, на отримання післядипломної освіти, навчання в аспірантурі та докторантурі незалежно від країни походження іноземця, строків та форми навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»). 
Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП) видає іноземцям запрошення на навчання за формою, встановленою МОН України.
Для отримання запрошення на навчання в НУВГП  іноземцям слід  заповнити  NUWEE Application Form.
Університет розглядає отримані документи і при відповідності документів встановленим вимогам надсилає кандидату оригінал запрошення на навчання до НУВГП.
Умови в’їзду на територію України
У паспорті іноземного громадянина - кандидата на навчання повинна бути в’їзна віза типу «Д», яку вони отримують в Посольствах України у відповідних країнах (не стосується країн з безвізовим режимом з Україною). Для одержання в’їзної візи в Посольстві або Генконсульстві України кандидат на навчання надає відповідні документи та оригінал запрошення на навчання, виданий НУВГП.
Документи про освіту повинні бути затверджені у центральному органі управління освітою країни, що видала документ, і легалізовані Міністерством закордонних справ цієї країни. Також, повинна бути в наявності копія перекладених українською мовою документів про освіту, завірена нотаріально. При отриманні візи, всі документи проходять легалізацію в посольстві України.
Іноземні громадяни, що отримали візу в Україну, повинні завчасно повідомити університет про дату прибуття та номер рейсу літака (або поїзда) для забезпечення зустрічі. При ненаданні цієї інформації, і відповідно - відсутності представника вузу, іноземний громадянин може бути повернений назад на Батьківщину.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування