ПОСВІДКА НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ

Посвідка – це документ, що підтверджує й засвідчує особу іноземного громадянина або особи без громадянства і підтверджує легальність тимчасового перебування в Україні. Посвідка зроблена у формі картки та є безконтактним засобом зберігання даних. Посвідку видають на період навчання, який визначається в наказі університету згідно періоду навчання іноземного громадянина.
Наказ Про затвердження зразка, технічного опису бланка та Порядку оформлення, видачі, обміну, скачування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання затверджений Кабінетом Міністрів України від 25.04.2018 р. №322.
Іноземні громадяни, які прибули в Україну з метою навчання й отримали Посвідку законно проживають в Україні на період навчання. Посвідка видана іноземним громадянами і особам без громадянства, які досягли віку 16 років.
Оформлення документів на імміграцію та перебування в Україні іноземних студентів Національного університету водного господарства та природо-користування здійснюється згідно з:
  • Тимчасовим порядком розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та посвідки на тимчасове проживання http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE23867.html
  • Законом України «Про імміграцію» http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf /link1/T012491.html
  • Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/T113773.html
  • «Порядком продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України» http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP120150.html
  • Детальною інформацією щодо умов отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні для іноземців та осіб без громадянства викладена на сайті Державної міграційної служби України http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumentuvannya-inozemtsiv/719-vidacha-posvidki-na-timchasove-prozhivannya
  • Наказом Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2013 р. № 1541 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 11 вересня 2017 р. за № 1167) «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства».
Національний університет водного господарства та природокористування забезпечує своєчасне подання документів до Управління державної міграційної служби України в Рівненській області http://rv.dmsu.gov.ua для оформлення зарахованим на навчання іноземцям в установленому законодавством порядку посвідок на тимчасове проживання.
В Національному університеті водного господарства та природокористування питаннями щодо подачі пакету документів іноземних студентів в Управління державної міграційної служби України в Рівненській області, взяття їх на облік і видачі посвідок на тимчасове місце проживання в Україні, займається Центр міжнародного співробітництва та освіти.

Крок 1. Підготовка документів

Крок 2. Подача документів до Міграційної служби

 

Крок 3. Отримання посвідки на тимчасове проживання

 

Крок 4. Реєстрація на місці проживання


 
Якщо немає причин для продовження посвідки на тимчасове проживання або студент відраховується з університету, то іноземний громадянин зобов’язаний:
- знятися з реєстрації за місцем проживання;
- повернути посвідку на тимчасове проживання;
- отримати «Резолюцію» Державної міграційної служби України;
- залишити Україну впродовж 7 днів.
Ті самі кроки має зробити іноземець після закінчення навчання в Університеті.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування