Системи точного землеробства та мехатронні системи

Precision farming systems and mechatronic systems

Навчальна дисципліна «Системи точного землеробства та мехатронні системи» відноситься до професійного блоку дисциплін фахової підготовки здобувача вищої освіти.

Метою вивчення дисципліни є формування фахових знань та вмінь стосовно управління виробничо-технічними ресурсами підприємства агропромислового комплексу, які функціонують у ринкових умовах, сукупної дії технологічних, технічних та організаційних чинників на їх ефективність. Ознайомлення студентів із сучасними технічними засобами, що використовуються у системах точного землеробства та мехатронних системах, основними перевагами та недоліками окремих елементів прецизійного землеробства, вивчення принципів організації й управління мехатронними об’єктами, їх місця в техніці АПК.

Завданнями є: набути знань з питань розвитку та запровадження сучасних технологій та технічних засобів точного землеробства та мехатронних систем; одержання навичок із проектування технологічних процесів; вивчення основних напрямків сучасного інженерного забезпечення сільськогосподарського виробництва при точному землеробстві; вивчення особливостей керування мехатронними об’єктами різної конструкції, набуття навичок вибору мехатронних засобів для автоматизації виробничих процесів у АПК.

• Кредити ЄКТС: 5
  • Форма контролю: Екзамен