Організація бізнесу та фінансова діяльність рибогосподарських підприємств

Business organization and financial activities of fishing enterprises

Навчальна дисципліна “Організація бізнесу та фінансова діяльність рибогосподарських підприємств” є нормативною дисципліною для підготовки студентів спеціальності "Водні біоресурси та аквакультура" з галузі знань 20 "Аграрні науки та продовольство" денної та заочної форм навчання, і викладається згідно з навчальним планом підготовки студентів за освітнім рівнем "магістр". Навчальна дисципліна готує фундамент для підготовки майбутніх спеціалістів працювати, або створювати бізнес в рибогосподарській галузі. Предметом дисципліни є вивчення студентами основних засад ведення бізнесу в сучасних умовах, як особливого виду економічної діяльності людей, що характеризується економічною творчістю, новаторством, здібністю до ризику, вільному прояву ініціативи і направлений на ефективну мобілізацію матеріальних, фінансових та трудових ресурсів для отримання доходу (прибутку). Метою дисципліни "Організація бізнесу та фінансова діяльність рибогосподарських підприємств": ознайомити студентів з основами підприємницької діяльності у рибогосподарській галузі; особливостями створення та економічної діяльності малих підприємств та фермерських господарств. Завдання дисципліни- полягає у засвоєнні студентами прикладів передового досвіду економічної діяльності підприємств рибогосподарської галузі. У результаті вивчення даного курсу студент повинен знати: – основні поняття та наукові засади дисципліни, – умови створення та діяльність малих підприємств рибогосподарської галузі за наступними напрямками діяльності: розведення та вирощування риб і нерибних об'єктів аквакультури; промисловий вилов риби та інших гідробіонтів, переробка риби та морепродуктів. Уміти: Розробляти стратегію та визначати тактику малого підприємства з урахуванням особливостей економічного стану України; здійснювати планування та прогнозування діяльності на основі економічних розрахунків..

• Кредити ЄКТС: 3,5
  • Форма контролю: Залік