Моделювання та оптимізація процесів в АПК

Modeling and optimization of processes in the agricultural sector

Сільське господарство як одна з основ економічної незалежності України є однією з пріоритетних галузей народного господарства України. Навчальна дисципліна «Моделювання технологічних процесів в АПК» входить до циклу навчальних дисциплін професійної та практичної підготовки студентів, та належить до однієї з профільних навчальних дисциплін. Програма навчальної дисципліни «Моделювання технологічних процесів в АПК» складена відповідно до освітньо-професійної програми "Агроінженерія" першого рівня вищої освіти за спеціальністю 208 "Агроінженерія" галузь знань – 20 "Аграрні науки та продовольство".

Метою вивчення дисципліни є формування фахових знань та вмінь стосовно застосування прикладного програмного забезпечення для швидкого вирішення прикладних практичних задач оптимізації на прикладі тваринницьких підприємств та фермерських господарств.

Завданням дисципліни є засвоєння та формування знань з основ теорії та розрахунків при моделюванні технологічних процесів в АПК на прикладі тваринницьких підприємств та фермерських господарств.

• Кредити ЄКТС: 3
  • Форма контролю: Залік