Методологія та методи наукових досліджень і методики викладання

Methodology and methods of scientific research and teaching methods

Мета дисципліни: формування знань, умінь, навичок та компетенцій у галузі методології та методів виконання науково-дослідних робіт, придбання студентами теоретичних знань у галузі правового захисту об’єктів інтелектуальної власності; ознайомлення з базовими засадами викладацької діяльності.

Завдання дисципліни: сформувати у здобувачів освіти розуміння предметної області та основних аспектів професійної діяльності та надання навичок із здійснення наукових і прикладних досліджень із метою створення нових (удосконалення існуючих) технологічних систем сільськогосподарського призначення. Надати здобувачам теоретичні знання та практичні навички, необхідні для розв’язування складних задач і проблем сільськогосподарського виробництва і приймати ефективні рішення з питань використання машин і техніки в АПК на основі отримання і аналізу інформації щодо тенденцій розвитку аграрних наук, технологій і техніки в сільськогосподарському виробництві. Виробити вміння роботи з нормативно-законодавчою патентною базою й розуміння основ правового захисту об’єктів інтелектуальної власності. Надати навички педагогічної діяльності та ознайомити з засадами процесу розробляння методичного забезпечення спеціальних дисциплін, що стосуються агроінженерії.

• Кредити ЄКТС: 5
  • Форма контролю: Екзамен