Міжнародне приватне і міжнародне публічне право

International private and international public law

Курс є теоретичною основою сукупності знань та вмінь, що формують професійний рівень юриста в системі юридичної освіти. Предметом вивчення дисципліни «Міжнародне приватне і публічне право» є національні та міжнародно-правові акти, законодавство України, наукова література, що містить основні теоретичні положення предмету, які допоможуть сформувати у студента базові знання із загальної та особливої частини міжнародного права. Мета дисципліни – набуття студентами відповідного рівня юридичного мислення, формування їх професійної ментальності та належної правової культури, закладення стійких психологічних стереотипів щодо безумовного дотримання вимог законодавства, захисту прав та інтересів учасників приватноправових відносин з іноземним елементом. Використовуються такі методи викладання та технології: навчальна дискусія, проблемно-пошуковий, обговорення ситуації, тренінги, евристична бесіда, мініконференція, робота в малих групах та інші.