Міжнародний досвід здійснення правоохороної дяльності

Міжнародний досвід здійснення правоохоронної діяльності – навчальна дисципліна, що передбачена для вивчення при підготовці фахівців у галузі правоохоронної діяльності. Правоохоронна діяльність як сучасний, ефективний правовий інститут державно-владного характеру, спрямований на забезпечення прав і свобод людини і громадянина, а також правопорядку і законності. Успішне реформування правоохоронної системи можливе лише за належного теоретичного осмислення природи і сутнісних характеристик правоохоронної діяльності, механізму її забезпечення і реалізації, врахування закономірностей реформування цього напряму державної діяльності в зарубіжних країнах, вітчизняного історичного досвіду і потреб населення. Тому засвоєння студентами матеріалу цієї навчальної дисципліни є необхідною умовою їх становлення як майбутніх фахівців. Метою викладання навчальної дисципліни «Міжнародний досвід здійснення правоохоронної діяльності» є формування у студентів здатності розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у галузі правоохоронної діяльності під час практичної діяльності з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, що передбачає застосування теорій та методів правоохоронної діяльності, системного аналізу та планування операцій, прогнозування, оптимізації та прийняття рішень проведення досліджень та/або здійснення інновацій у сфері правоохоронної діяльності, з урахуванням міжнародного досвіду. Основними завданнями вивчення дисципліни «Міжнародний досвід здійснення правоохоронної діяльності» є вивчення та засвоєння студентами передового досвіду організації та здійснення правоохоронної діяльності в зарубіжних країнах.