Decision-making and planning of actions during the detection, disclosure and investigation of criminal offenses

Програма навчальної дисципліни «Прийняття рішень та планування дій під час виявлення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень» складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки магістра спеціальності «Правоохоронна діяльність». Дана навчальна дисципліна є теоретико-практичною основою сукупності знань та вмінь, що формують професійний рівень юриста в системі кримінального судочинства. Прийняття рішень та планування дій під час виявлення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень як навчальна дисципліна належить до циклу загальної підготовки і посідає провідне місце в професійній підготовці майбутніх правоохоронців. Навчальна дисципліна ґрунтується на положеннях таких галузей права як кримінальний процес, криміналістика, судова експертиза, оперативно-розшукова діяльність, судові та правоохоронні органи Вона вивчає питання пов’язані з діяльністю правоохоронних органів щодо розкриття та розслідування кримінальних правопорушень. Предмет вивчення – практика діяльність правоохоронних органів України, законодавство та його застосування, щодо прийняття рішень та планування дій під час виявлення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень. Мета навчальної дисципліни - формування у студентів здатності правильного розуміння норм національного та міжнародного законодавства, уміння розв‘язання конкретних юридичних конфліктів, що виникають в повсякденній діяльності органів, які здійснюють розкриття та розслідування кримінальних правопорушень.