Актуальні проблеми кримінального права та процесу

Actual problems of criminal law and procedure

Програма навчальної дисципліни «Актуальні проблеми кримінального права та процесу» складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки магістра спеціальності «Право». Дана навчальна дисципліна є теоретико-практичною основою сукупності знань та вмінь, що формують професійний рівень юриста в системі кримінального судочинства. Актуальні проблеми кримінального права та процесу як навчальна дисципліна належить до нормативних, обов’язкових, професійно орієнтованих юридичних дисциплін і посідає провідне місце в професійній підготовці юристів. Навчальна дисципліна ґрунтується на положеннях кримінального та кримінально-процесуального права, практики їх застосування і науки кримінального права та кримінального процесу. Вона вивчає актуальні проблеми чинного кримінального та кримінально-процесуального законодавства, процесуальну діяльність і процесуальні правовідносини. Предмет вивчення – кримінальне та кримінально-процесуальне законодавство та практика його застосування, а також наука кримінального процесу. Мета навчальної дисципліни - формування у студентів здатності правильного розуміння норм національного та міжнародного законодавства, уміння розв‘язання конкретних юридичних конфліктів, що виникають в повсякденній діяльності органів прокуратури, досудового розслідування та суду у зв’язку з розслідуванням, розглядом кримінальних проваджень, притягнення винуватих до кримінальної відповідальності. з розслідування кримінальних та оформленні процесуальних рішень.