Робота в команді (team building)

Team-building and teamwork

Дисципліна побудована у форматі практико орієнтованого тренінгового курсу, спрямованого на розвиток м'яких навичок, необхідних для успішної взаємодії в командах при виконанні професійних завдань та проектів. Основні вміння засвоюються студентами під час роботи з онлайн-інструментами та шаблонами, запропонованими викладачем для виконання завдань у сформованих студентських командах. Важливою складовою розвитку практичних навичок на основі ігрового підходу до організації навчання є імплементація в навчальну дисципліну онлайн курсу-стажування «Створення та розвиток ІТ-продуктів», розробленого компанією Genesis за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України, доступного на платформі студії онлайн-освіти EdEra (https://genesis.theworkademy.com/uk/). В такий спосіб частину практичних навичок на прикладі командної роботи в продуктовому ІТ студенти матимуть змогу розвинути з поєднанням формальної та неформальної освіти. Метою вивчення дисципліни «Робота в команді (team building)» є формування у студентів компетентностей щодо формування та розвитку команд, пошуку успішних проектних ідей та прийняття рішень, спрямованих на забезпечення ефективності роботи команди. Основними завданнями навчальної дисципліни є засвоєння основ формування та взаємодії в команді; оволодіння навичками подолання перешкод у роботі команди, ефективного розподілу ролей та відповідальності; вивчення гнучких технологій командної роботи із застосуванням сучасного інструментарію командної взаємодії та моніторингу виконання завдань.