Методології і стандарти управління проєктами

Methodologies and standards of project management

Метою дисципліни є формування у майбутніх проектних менеджерів компетенцій вибору прийнятної методології для реалізації проектів і програм та розуміння принципів та змісту визнаних міжнародних стандартів проектного менеджменту. Бізнес-середовище перебуває у динамічному середовищі, що зумовлює перервний потік змін. Ефективне управління в такому середовищі потребує застосування різних методів та інструментів управління проєктами. Під час вивчення курсу слухачі зможуть навчитися: як ініціювати, планувати, реалізовувати і завершувати проєкти. Курс структурований за процесами відомого у всьому світі стандарті Project Management Body of Knowledge, 6th Edition (Project Management Institute). Слухачі зможуть ознайомитися з каскадними (Waterfall) і гнучкими підходами до управління проєктами (Agile). Навчальний процес побудований із використанням різних видів навчальної роботи та передбачає колективну роботу над реальними проєктами із використанням спеціального програмного забезпечення та хмарних сервісів.