Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська) (034 культурологія)

English for specific purposes

Курс спрямований на формування іншомовної комунікативної компетентності у таких видах мовленнєвої діяльності, як сприймання на слух, зорове сприймання, писемна взаємодія, писемне продукування, зокрема: розуміти на слух зміст автентичних текстів; читати і розуміти автентичні тексти різних жанрів і видів із різним рівнем розуміння змісту; здійснювати спілкування у письмовій формі в межах визначених сфер, тем і ситуацій; критично оцінювати інформацію та використовувати її для різних потреб; обирати й застосовувати доцільні комунікативні стратегії відповідно до різних потреб. Метою дисципліни є формування необхідної комунікативної компетентності у сферах повсякденного ситуативного спілкування в усній і письмовій формах. Завданнями вивчення дисципліни є: -оволодіння знаннями та вміннями, що у подальшому навчанні дозволять на високому рівні спілкуватися в усному та писемному мовленні ; -вивчення нового лексико-граматичного матеріалу, необхідного для ситуативного спілкування; - розвиток соціокультурної компетентності; - набуття навичок практичного володіння іноземною (англійською) мовою в різних видах мовленнєвої діяльності; - одержання новітньої інформації через іноземні джерела; - користування усним монологічним та діалогічним мовленням у межах побутової, суспільно-політичної літератури рідною та іноземною мовами. Результатом вивчення дисципліни є набуття студентами таких знань: основну лексику в межах тематики, граматичний мінімум (в межах програми), основну термінологію з актуальних тем (при цьому вживаючи спеціальну лексику в межах модулів); умінь: спілкуватися англійською мовою, читати та розуміти тексти англійською мовою, сприймати інформацію на слух, проводити обговорення, дискусії та презентацій з актуальних тем.