Іноземна мова (194 ОП ГТБВІВТ)

Foreign Language (English) (194 OP GTBVIVT)

Мета дисципліни – формування комунікативної, лінгвістичної та соціокультурної компетентності студентів, забезпечення практичного володіння англійською мовою як засобом усного і письмового спілкування, формування інтерактивних вмінь і навичок усного й письмового мовлення з послідовним удосконаленням кожного виду мовленнєвої діяльності. Основні завдання курсу: 1) вдосконалювати навички практичного володіння англійською мовою в різних видах мовленнєвої діяльності для забезпечення ефективного спілкування у суспільному житті, академічному та професійному середовищі; 2) вдосконалювати навички розуміння широкого спектру достатньо складних та об’ємних текстів і розпізнавання імпліцитного значення; 3) ефективно та правильно використовувати вербальні й невербальні засоби іншомовної комунікації під час проведення презентацій, публічних виступів, перемовин, зустрічей; 4) сприяти формуванню навчальних стратегій у студентів, необхідних для навчання упродовж життя; 5) залучати студентів до академічних видів діяльності, які активізують і далі розвивають увесь спектр їхніх пізнавальних здібностей; 6) допомагати студентам у формуванні універсальних компетентностей з метою розвитку їхньої особистої мотивації (світогляду, цінностей, ідеалів); 7) досягати широкого розуміння важливих і різнопланових міжнародних соціокультурних проблем для того, щоб діяти належним чином у культурному розмаїтті професійних та академічних ситуацій.

Title in English