Друга іноземна мова (французька) (034 культурологія)

Second foreign language (French)

Навчальна дисципліна «Друга іноземна мова (французька)» (Рівень А1) передбачає забезпечення практичного володіння мовою як засобом усного та письмового спілкування в повсякденному житті та в професійній сфері. 1. Знання другої іноземної мови дозволить майбутньому фахівцю розширити значно можливості своєї мобільності в академічній та професійній розвивати навички читання, письма та перекладу текстів загального та фахового характеру; сприяння розвитку пізнавальних інтересів здобувачів вищої освіти, розширенню їх професійних сферах. Ця дисципліна передбачена для тих, хто попередньо засвоїв обов’язковий курс іноземної (англійської, німецької, чи іспанської) мови за професійним спрямуванням. На завершальному етапі студент повинен володіти мовою на рівні А1 відповідно до дескрипторів Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Мовний курс тісно пов’язаний з навчальними предметами фахової підготовки студентів. Метою навчання другої іноземної мови (французької) є формування у здобувачів вищої освіти лінгвістичної, комунікативної, соціокультурної та професійної компетентностей в рамках комунікативного та компетентнісно-орієнтованого підходів до навчання. Воно спрямоване на формування вмінь усного та писемного мовлення, інтерактивних навичок, удосконалення різних видів мовленнєвої діяльності студента. Ціллю курсу є: 2. набути навички практичного володіння іноземною мовою в обсязі визначеної тематики, зумовленої потребами оволодіння новою інформацією через іноземні джерела; 3. вдосконалити навички сприйняття на слух та усного (монологічного та діалогічного) мовлення в межах побутової, академічної, суспільнополітичної, загальноекономічної та фахової тематики, що передбачена програмою; 4. можливостей у сфері майбутньої діяльності.