Регіональний аналіз в публічній сфері (МС)

REGIONAL ANALYSIS IN THE PUBLIC SPHERE

Даний курс акцентує увагу на практичних аспектах проведення регіонального аналізу в публічній сфері з розкриттям найважливіших тенденцій, недоліків у розвитку господарського комплексу регіону, соціальної сфери, діяльності органів місцевого самоврядування, спрямованої на підвищення ефективності розвитку територій, а також освоєнні показників та процесу проведення соціально-економічного аналізу території. Метою викладання дисципліни: набуття студентами теоретичних навичок щодо основних організаційних та методологічних підходів проведення регіонального аналізу в сфері матеріального виробництва, в соціальній та невиробничій сферах, використання його в діяльності органів місцевого самоврядування для підготовки стратегічних документів розвитку територіальних громад, відстеження результатів та наслідків діяльності всіх публічних структур, впливу основних факторів на їх відхилення, виявлення недоліків та резервів, визначення напрямів активних дій та впливу на розвиток соціально-економічних процесів в регіоні.