PUBLIC ADMINISTRATION IN THE FIELD OF HOUSING AND COMMUNAL ECONOMY. CONSTRUCTION AND ENERGY EFFICIENCY

Мета курсу «Публічне управління у сфері житлово-комунального господарства, будівництва та енергоефективності» – формування у студентів системи базових знань щодо особливостей публічного управління житлово-комунальним господарством, будівництвом та енергоефективністю в сучасних умовах його реформування. Предметом вивчення навчальної дисципліни є теоретико-методологічні й практичні аспекти публічного управління в сфері житлово-комунального господарства, будівництва та енергоефективності: специфіка функціонування, особливості розвитку підгалузей, тарифно-цінова політика, основні поняття управління та діяльності органів публічного управління щодо підтримки енергоощадних заходів, а також найуспішніші зарубіжні практики в сфері управління ЖКГ, будівництва та енергоефективності. Використовуються такі методи викладання та технології: методи – демонстрація, навчальна дискусія, дебати, проблемно-пошуковий метод; технології викладання: рольові ігри, обговорення, презентації, ситуаційні дослідження, кейс-стаді.