Нові медіа в інформаційній діяльності

New media in information activities

Цифрові інструменти для медіаграмотності суспільства та професійних медіа організацій стають життєво важливими для трансформації масових комунікацій у сучасному суспільстві. Оскільки користувач (читач, глядач) зараз розглядається як творець, якому потрібне критичне та креативне мислення ми опиняємось всередині глобального розповсюдження дезінформації, пропаганди та мови ненависті, що розповсюджується. швидко на глобальних платформах, адаптованих до масштабів, а не до нюансів місцевої культури та спільноти». Українське суспільство за останні роки (з 2014 року по теперішній час) перебуває на межі нових медіа для психологічних воєн, пропаганди, політичних кампаній. Вирішальну роль у цих умовах відіграють цифрові або новітні медіа як джерела довірливої інформації та формування громадської думки. Основна увага в нових медіа в Україні все ще зосереджена на цифровій безпеці, розслідуванні та маркетингу даних. Суспільство в основному зосереджене на використанні соціальних медіа, конфіденційності та перевірки джерел. Мета дисципліни є познайомити студентів з особливостями роботи цифрової інструментів та їх використання в професійній діяльності. Завдання: - ознайомити студентів з широким спектром практичних інструментів; - порівняти формати цифрових медіа; - навчити студентів верифікувати дані; - розкрити особливості цифрового сторітеллінгу та мультимедіа; - з’ясувати специфіку створення цифрового продукту; - сформувати у студентів цифровий бренд аудиторії.