Фізична та колоїдна хімія, фізико-хімічні методи аналізу (101) ЕКО

Physical and colloid chemistry, physicochemical methods of analysis

Дисципліна «Фізична та колоїдна хімія, фізико-хімічні методи аналізу» входить до вибіркової бази, що є основою фахової підготовки висококваліфікованих фахівців-екологів, здатних вирішувати практичні проблеми в галузях екології. Вивчення навчальної дисципліни “Фізична та колоїдна хімія, фізико-хімічні методи аналізу” дозволить здобувачам вищої освіти, які навчаються за спеціальністю Екологія, з’ясувати екологічні та хіміко-технологічні проблеми обраної професії і отримати чітке уявлення про знання, якими необхідно оволодіти, а саме: - розширити знання студентів з дисципліни "Хімія" в напрямку раціонального природокористування, передбачення наслідків впровадження нових технологій; - дати настанови студентам, як набувати хімічні знання на лекційних, лабораторних, практичних заняттях, в процесі самостійної роботи в бібліотеці, лабораторії.