Переможці конкурсів

Наукові конкурси надають молодим дослідникам унікальну можливість показати свої здібності, отримати визнання і підтримку для подальших розробок. Вони сприяють підвищенню престижу, відкривають нові кар'єрні перспективи, допомагають розвивати важливі навички та розширювати професійні контакти. Важливо вибрати актуальну тему, провести детальне дослідження та чітко структурувати свою роботу.

Студенти ННІКІТІ є активними учасниками та переможцями наукових конкурсів, що відбуваються у НУВГП.

Переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023-2024 н.р. стали студенти:

За спеціальністю « Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»:

• Коноплицька Анна Іванівна, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, 4 курсу, групи ЦТ-41, спеціальності «Професійна освіта (цифрові технології)» (тема: «Інфографіка в умовах війни»; науковий керівник –  к.е.н., доцент Бабич Т.Ю.);
  • Чупринський Максим Вікторович, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, 2 курсу, групи ІСТ-21, спеціальності «Інформаційні системи та технології» (тема «Додаток «DECKLINK» для роботи з пітч деками»; науковий керівник – ст. викладач Шевченко І.М.).

За спеціальністю «Інформаційні технології»:

• Кірпічніков Антон Васильович, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня, спеціальності «Прикладна математика» (тема: «Розробка розумного будинку на колесах»; науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент Прищепа О.В.);
  • Мерцалова Ірина Сергіївна та Коробенко Роман Іванович, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, 3 курсу, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» (тема: «Розробка вебсайту єАвтобус»; науковий керівник – к.е.н., доцент Бачишина Л.Д.).

Переможцями конкурсу студентських наукових робіт  «Наука очима молоді» у 2024 році стали студенти:

• Більчук Юлія Петрівна, здобувачка вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 4 курсу спеціальності «Цифрові технології», науковий керівник  - к.е.н., доц. Бабич Т.Ю. Тема: «Особливості мотивації здобувачів спеціальності 015.39 при індивідуальному виборі дисциплін» – 1 місце.
  • Бубнов Олексій Володимирович, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності «Прикладна математика»; науковий керівник – к.ф.-м.н., доц. Прищепа О.В. Тема: «Розпізнання та агрегування табличних даних» – 2 місце.

Не пропустіть можливість продемонструвати свій науковий потенціал – беріть участь у конкурсах, показуйте свої досягнення та робіть свій внесок у розвиток науки.

Ваші ідеї можуть змінити світ!