У спортивному залі університету відбулися змагання з волейболу 4×4, у яких 10 команд боролися за перемогу. Команди-четвірки були сформовані за вільним принципом зі студентів збірної команди та підготовчого відділення університету, учнів коледжів, що входять до структури НУВГП, а також випускників нашого закладу вищої освіти.
З метою профорієнтаційної роботи до участі було запрошено Рівненську ОСДЮСШОР, яка представила три команди.
Змагання проходили за системою вибування до двох поразок. У результаті напруженої боротьби перше місце виборола команда у складі:
Друге місце посіли:
Приємним сюрпризом стало третє місце команди ДЮСШ 2011 року народження у складі:
Дякуємо всім за участь у змаганнях та бажаємо здоров’я, миру й подальших успіхів у спорті!
© 2026 Національний Університет Водного Господарства та Природокористування