Вивчивши складові освітніх компонент, загальні та фахові компетентності в представленій на обговорення ОП Публічне управління та адміністрування, можна зробити висновок, що дана ОП забезпечить професійну підготовку фахівців для публічного управління. Адже випускники бакалаврату будуть здатні розробляти, аналізувати та реалізовувати публічну політику, ефективно та результативно виконувати управлінські функції та завдання в різних сферах публічного управління, сприяти інноваційним процесам у суспільстві з метою становлення соціальної справедливості, демократії, забезпечення прав і свобод людини, сталого розвитку.
Освітня програма акцентує увагу на надзвичайно актуальних на сьогоднішній день децентралізаційних процесах та розвитку територій, їх екологічній, фінансово-економічній, міжнародній, міжрегіональній політиці.
Важливою складовоюу підготовці таких спеціалістів є передбачена в освітній програмі кваліфікаційна робота, в якій бакалаври, використовуючі набуті знання зі сеціальності зможуть вирішувати актуальні питання в системі публічного управління моделюючи різні ситуації, враховуючи вплив різномінітних фаторів зовнішнього середовища.