Previous Next

Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція ГЕОГРАФІЯ ТУРИЗМ, ГОСТИННІСТЬ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

11 квітня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Географія, туризм, гостинність і природокористування 2024».

Здобувачі спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» і 242 «Туризм та рекреація» підготували цікаві та надзвичайно актуальні доповіді і презентації, в яких розглядали різні аспекти сфери туризму та гостинності, зокрема: фінансово-економічні, маркетингові та організаційні засади розвитку сфери туризму і гостинності, екології та раціонального природокористування в Україні та світі; сучасні проблеми конкурентоспроможності туризму, рекреації, гостинності; застосування інноваційних туристичних, готельних і ресторанних технологій, тощо.

Викладачі ННІ агроекології та землеустрою високо оцінили результати наукових досліджень здобувачів, відмітили їх актуальність та інноваційність, відмітили результати наукових і реальних проєктів, які пройшли апробацію на конференції. Серед доповідачів були студенти, які беруть участь у роботі наукового гуртка «Туризм та гостинність», зокрема, студенти четвертого курсу: Валерія Седлярова, Марина Томашевська, Світлана Маруха, Швед Анна, Лихач Анастасія, Софія Уденко, Валентина Пухович, котрі представляли попередні результати своїх бакалаврських робіт, студенти третього року навчання: Болотюк Роман, Ніна Іщенко, Максим Семенюк, Аліна Цермолонська, Анна Новак, а також першокурсники. Неймовірно тішить активність студентів першого курсу. З науковим дебютом, першим виступом на студентській науково-практичній конференції вітаємо наших першокурсників спеціальності «Готельно-ресторанна справа»: Олександру Славіч, Валерію Кузьомку, Данила Горобця, Олександру Малаш та Катерину Лілікович.

Тематика доповідей:

• "Туризм на Волині як інструмент вирішення геополітичних питань"
  • "Роль еко-відповідальних практик туризму у світі"
  • “Функціонування ринку готельних послуг Великобританії в сучасних умовах”
  • Проєкт "Створення декоративного ландшафтного об'єкту «Готичний сад», як екологічна реновація території Залу камерної та органної музики Рівного"
  • "MICE-туризм, організація та тенденції розвитку в Україні"
  • "Історико-культурна спадщина династій магнатів у контексті розвитку туризму регіонів України"
  • "Створення бізнес-плану міні-кав’ярні «COFFEE AND CAKES», м. Рівне"
  • "Створення бізнес-плану вегетаріанської кондитерської "ВЕГ&SWEET", м. Рівне
  • "Сальвадор Далі та його кулінарні подвиги"
  • "Оздоровчі ретрити як новий трендовий напрям в туризмі"
  • "Ресторанні тренди 2024"
  • "Готельна сфера та віртуальна реальність"
  • "Унікальні готелі та ресторани на воді"
  • "Фестивалі води у світі"
  • "Культурологічний аспект туризму та гостинності в ракурсі глобалізованого геопростору"
  • “Мілітарний туризм”
  • "Особливості обслуговування іноземних туристів у ресторанах при готелях"

З перебігом конференції можна ознайомитись на сторінці кафедри в соціальних мережах.