ННІ ЕМ

Запроваджено електоронний документообіг

Запроваджено електоронний документообіг

В навчально-тренінговій лабораторії на віртуальному підприємстві ТОВ "Агробізнес" запровадженно електронний документообіг в Bitrix24. 

«Бітрікс24» дозволяє співробітникам самостійно стати більш організованими: співробітник може сам ставити собі завдання, приймати їх від керівника, делегувати їх своїм колегам.

 Інструменти управління завданнями і проектами дозволяють враховувати витрати часу та інших ресурсів на виконання завдань в рамках проекту. Завдання інтегровані з календарями, так що завжди видно, яке завдання до якого терміну потрібно виконати. Із завданнями можна працювати в екстранеті разом з партнерами і клієнтами.
Даний сервіс дозволяє швидко оцінити роботу із завданнями, дізнатися, скільки часу кожен співробітник витратив на окрему задачу або на проект, скільки завдань у роботі, скільки завершено і т.д. Всі дані можна отримати за місяць, тиждень, рік чи за будь-який інший період. Звіт по ефективності дозволить швидко визначити, наскільки результативно працює кожен співробітник, відділ і вся компанія. назад