ННІ ЕМ

Презентація навчально-тренінгової лабораторії студентам технікуму

Сьогодні відбулась зустріч із студентами технікуму, на якій презентували особливості і переваги навчально-тренінгової лабораторії. Ізвступним словом виступив заступник директора Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Владислав Солодкий. Заступник директора Західного-бізнес центру Руслан Костюкевич розповів про особливості і переваги бізнес-симуляції, яка застосовуєтьс в НТЛ. Студентів ознайомили із структурою віртуального підприємства ТОВ "Агробізнес", запропонували спробувати свої сили на різних посадах увіртуальному підприємстві.

Студентки спеціальностей "Менеджмент" та "Облік і аудит" поділилися своїми враженнями від стажування в навчально-тренінговій лабораторії та досвідом перебування на посадах директора та комерційного директора підприємства.