ННІ ЕМ

Перший випуск Навчально-тренінгової лабораторії!!!

Навчально-тренінгова лабораторія Західного бізнес центру здійснила перший випуск фахівців, які пройшли тижневе стажування на робочих місцях в умовах «віртуального» підприємства ВТП ТОВ «Агробізнес».

Упродовж тижня (з 27.01.2014 р по 31.01.2014 р.) студенти спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» працювали на посадах директора, комерційного директора, начальника відділу управління персоналом, менеджера з персоналу, інспектора з кадрів, начальника планово-економічного відділу, економіста, економіста з планування, офіс-менеджера, начальника відділу маркетингу і логістики, менеджера зі збуту, менеджера з постачання, маркетолога.

Студенти вперше отримали можливість відчути себе в середовищі реального підприємства не як спостерігачі (практиканти), а в ролі працівників.  Поряд з виконанням завдань професійної діяльності та управління бізнесом студенти спробували організовувати командну роботу, ставали учасниками й організаторами виробничих нарад, усували внутрішньоорганізаційні конфлікти та виконували інші обов’язки, які неможливо змоделювати в аудиторії.

31.01.2014 р. відбулися збори трудового колективу ТОВ «Агробізнес», на які були запрошені «засновники» підприємства (викладачі кафедри менеджменту), у порядку денному якого було підведення підсумків роботи. Завідувач кафедри менеджменту проф. Кожушко Л. Ф. вручив студентам сертифікати про проходження 36-годинного стажування на посадах ТОВ «Агробізнес».

Фрагменти підсумкової презентації, а також фото і відео розміщені тут. Стажери дали схвальні відгуки про результати роботи в лабораторії тут.

Підводячи підсумки стажування можна сміливо стверджувати – проект відбувся, а його учасники здобули неоціненний досвід практичної роботи, що буде корисний  їм у майбутній професійній діяльності.

Учасники підсумкової конференції відмітили, що набутий ними досвід буде корисним не лише менеджерам, а й студентам інших спеціальностей.