ННІ ЕМ

Новий випуск - нові враження

Новий випуск - нові враження

В навчально-тренінговій лабораторії 7 жовтня 2014 року відбувся випуск фахівців, які пройшли 36-годинне стажування на робочих місцях в умовах «віртуального» підприємства ВТП ТОВ «Агробізнес».

З 02.09.2014 р по 07.10.2014 р. студенти V курсу спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" працювали на посадах директора, комерційного директора, начальника відділу управління персоналом, начальника планово-економічного відділу, начальника відділу маркетингу і логістики, менеджера з персоналу, інспектора з кадрів, економіста, економіста з планування, офіс-менеджера, менеджера зі збуту, менеджера з постачання, маркетолога, логіста.

07.10.2014 р. відбулося підведення підсумків роботи у вигляді зборів трудового колективу ТОВ "Агробізнес". Студенти відзвітувалися про проведену роботу, намітили перспективні шляхи розвитку ВТП ТОВ "Агробізнес".

За результатами стажування було проведено анкетування та встановлено позитивні та негативні сторони "віртуального підприємства":
Директор: 
"практика була на високому рівні; ми реально змогли побачити та відчути на собі певні посади, обов'язки та виконання завдань. Сподобалося працювати в команді, організовувати свята, делегувати повноваження та загалом дана посада!!!"

Комерційний директор:
"Очікувала побачити реальну роботу підприємства, попрацювати в колективі і навчитися давати розпорядження, керувати і, водночас, отримувати і виконувати. Виправдалися і навіть більше, оскільки теорія значно відрізняється від практики. Вважаю, що й надалі потрібно розвивати віртуальне підприємство і навчати надалі студентів".

Інспектор з кадрів:
"Очікування від практики виправдалися. Я навчилася складати і обробляти первинні документи, отримала вміння працювати в 1С: Бухгалтерії".

Менеджер зі збуту:
"Хотів набути навичок продажів, відчути себе на робочому місці і побачити, що я вмію. Очікування виправдалися, навчився працювати в 1С, побачив як потрібно вести аналітичну роботу. Найбільше сподобалася робоча атмосфера".

Менеджер з персоналу:
"Прагнула оволодіти всіма навиками конкретної роботи, отримати уміння працювати в команді, готувати і приймати рішення, уміння працювати зі спеціальними програмами. Під час практики навчилась працювати в команді, працювати із спеціальними програмами. Найбільше сподобалося наближеність роботи до реальної роботи на підприємстві".назад