ННІ ЕМ

Нам 2 роки!!!

Нам 2 роки!!!

Навчально тренінгова лабораторія і віртуальне підприємство ТОВ "Агробізнес" відсвяткувало свою другу річницю. 

ТОВ «Аробізнес» весь час працює в напрузі. За цей час підприємство переживало і злети, і падіння! Студенти постійно намагаються вивести підприємство на новий вищий  щабель, не дати йому збанкрутувати. Одним це вдається, а іншим не дуже. Для того, щоб вирішувати проблеми студенти спілкуються з реальними підприємствами. Для покращення навиків з пошуку клієнтів та постачальників в цьому році  запровадили практику відеозапису нарад спілкування з клієнтами та партнерами. Це дає студентам змогу зі сторони побачити себе, обговорити недоліки і позитивні сторони кожної ситуації.

В цьому році на повну запрацював Bitrix24. І студенти, і викладачі активно почали використовувати різноманітні можливості даного програмного продукту. Нарешті запрацював електронний документообіг.

Анкетування студентів, які проходили практику на ТОВ «Агробізнес», показало, що найбільше вони цінять дружній колектив. Підсумком стала  організація студентами проекту «Виїзні збори трудового колективу». Ініціаторами стали Микола Василюк-Полюшек, Катерина Нікітіна та Олександр Кирилюк. Вони самостійно розробили проект за стандартом PMBOK 5th edition (PMI, USA) та впровадили його в життя. У межах проекту, окрім заходів безпосередньо на об'єктах, планувалося проведення навчальних і розважальних заходів на природі - на території однієї з баз відпочинку. В результаті всі охочі співробітники та засновники ТОВ «Агробізнес» відвідали 2 передові підприємства нашого краю: «Косюмерс-Скло-Зоря» та ТОВ «Ескада-М», провели збори колективу і підсумували роботу за рік на базі відпочинку.

Дякуємо нашим партнерам ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», які активно підтримують інноваційні методи навчання. В 2015 році ГО РЦЄП значно покращило матеріальну базу НТЛ і передали в користування 2 комп’ютери, ноутбук, роутер та фліпчарт.

В цьому році щасливою стала посада «директора» для окремих студентів. Після декількох публічних виступів директора Оксану Лешкевич запросили на роботу в одну з фірм нашого міста.

Виїзні збори трудового колективу стали «знаковими» для ще одного директора – Катерини Нікітіної. Після даного проекту вона зацікавилась пропозицією «Ескади-М», і пройшла всі етапи відбору і . Зараз успішно працює на підприємстві на посаді технічного менеджера.

Микола Василюк-Полюшек  – отримав нагороду «Студент-менеджер 2015 року».

 

Ми запрошуємо до співпраці студентів всіх спеціальностей НУВГП та інших навчальних закладів спробувати себе на будь-якій посаді ТОВ «Агробізнес». Якщо Ви готові набути нових навиків, відчути себе в умовах реального підприємства заповніть реєстраційну форму і ми зв’яжемось з Вами.

Будемо вдячні за поради та цікаві ідеї!!!назад