ННІ ЕМ

Другий випуск

Другий  випуск

В навчально-тренінговій лабораторії Західного бізнес-центру відбувся випуск фахівців, які пройшли 36-годинне стажування на робочих місцях в умовах «віртуального» підприємства ВТП ТОВ «Агробізнес».

З 03.02.2014 р по 12.03.2014 р. магістри спеціальностей "Менеджмент організацій і адміністрування", "Менеджмент природоохоронної діяльності", "Менеджмент інноваійної діяльності" працювали на посадах директора, комерційного директора, начальника відділу управління персоналом,  начальника планово-економічного відділу,  начальника відділу маркетингу і логістики, а студенти  3-го курсу напряму підготовки "Менеджмент" обіймали посади  менеджера з персоналу, інспектора з кадрів, економіста, економіста з планування, офіс-менеджера, менеджера зі збуту, менеджера з постачання, маркетолога, логіста.


19.03.2014 р. відбулося підведення підсумків роботи. Студенти відзвітувалися про проведену роботу, а також продемонстрували фільм про свої враження від стажування тут. Завідувач кафедри менеджменту проф. Кожушко Л. Ф. вручив студентам сертифікати про проходження 36-годинного стажування на посадах ТОВ «Агробізнес».

За результатами стажування було проведено анкетування. Відгуки стажерів про результати роботи в лабораторії тут.

Презентація студентів

Підсумки стажування студентів

Анкета

Підбиття підсумків стажуванняназад