ННІ ЕМ

Участь в ІІІ Міжнародній науково-практична конференції “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ МЕНЕДЖМЕНТУ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ”

Участь в ІІІ Міжнародній науково-практична конференції  “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ МЕНЕДЖМЕНТУ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ”

08-09 квітня 2014 року в НУВГП відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та студентів “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ МЕНЕДЖМЕНТУ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ” проведена спільно з кафедрою менеджменту. На конференції виступили директор Бізнес-центру НУВГП проф. Кожушко з доповіддю "ЯКІСНА МЕНЕДЖМЕНТ-ОСВІТА – ШЛЯХ ДО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ" та заступник директора доц. Костюкевич Р.М. з доповіддю "ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ",  у якій розкрив участь студентів у науково-дослідній роботі за напрямками діяльності бізнес-центру. Детальніше з доповіддю можна ознайомитись тут.