ННІ ЕМ

Практика студентів в Навчально-тренінговій лабораторії

27.01.2014 р. розпочалася практика студентів 5-го курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» на базі Навчально-тренінгової лабораторії Бізнес-центру НУВГП.

Студенти упродовж тижня працюють на посадах у віртуальному підприємстві ТОВ «Агробізнес», виконуючи професійні завдання діяльності відповідно до посадових інструкцій.

Окрім того, що упродовж робочого дня (з 9-00 до 15-00) студенти формують і підписують накази, укладають угоди, досліджують ринок, слідкують за дотриманням правил внутрішнього розпорядку, виписують рахунки, накладні та виконують інші функції, вони самостійно організовують діяльність підприємства, проводять наради, дають вказівки і т.д.

Такий проект дає змогу набути студентам компетенцій, яких вони не зможуть отримати ні в аудиторії, ні на виробничій практиці на підприємстві, перебуваючи практикантом. За оцінками самих же студентів занурення в атмосферу реального офісу навіть в перший день роботи дає їм неоціненний досвід.