ННІ ЕМ

 

 

Каталог тренінгів

  переглянути в форматі pdf
 
 
 дата проведення тренінгів визначатиметься по мірі комплекції груп
 
 
         
 
 
 
 

Каталог тренінгів 

Microsoft Project для початківців

  Дивитися ВІДЕО-ЗВІТ про тренінг

Тренінг розрахований на тих, хто тільки планує впровадити інформаційні системи в управління проектами. Учасники матимуть змогу ознайомитися з базовими функціями програми, самостійно попрацювати над плануванням проекту.

Електронний офіс: прості рішення для невеликих фірм

Після тренінгу Ви зможете не тільки набути компетенцій з організації електронного документообігу, а й зрозуміти, як реалізувати такий проект у Вашій формі, застосовуючи економні й ефективні рішення на базі хмаринкових (Cloud computing, СС) технологій та сучасних систем управління бізнес-процесами.

Ефективні технології управління проектами (за стандартом PMBOK Guide - 5th Edition)

Участь у тренінгу дасть змогу Вам набути компетенцій ефективного управління проектами на основі останньої версії стандарту Project Management Institute “A Guide to the Project Management Body of Knowledge” (PMBOK) .  Ви зможете не лише ознайомитися з основними положеннями стандарту, а й спробувати їх при плануванні власних проектів. Тренінг містить цікаві case-studies та рольові ігри, що дасть змогу Вам не тільки корисно, а й цікаво провести час.

Практика оцінювання інвестицій із застосуванням Project Expert

Участь у тренінгу дасть Вам змогу набути компетенцій проведення оцінювання економічної ефективності інвестиційних рішень, що приймаються при створенні нових зразків техніки, технологій, будівництві промислових і цивільних об’єктів та реалізації інших проектів, що потребують здійснення капіталовкладень.


Тайм-менеджмент: ефективне управління часом із застосуванням інформаційних технологій

Як серед численної кількості підходів щодо управління часом знайти той, що підходить саме вам? Як спланувати власний робочий день щоб вистачило часу і на роботу, і на особисте життя? Як узгодити власні робочі справи зі справами колег? Чи можуть сучасні інформаційні системи допомогти у вирішені цих питань? Чи є одна універсальна програма, якою вирішуються усі проблеми з часом? Учасники тренінгу отримають відповіді на усі ці питання та зможуть на собі відчути результативність пропонованих рішень. 

Управління проектами з Microsoft Project

Даний тренінг розрахований на тих, хто вже застосовував у практиці управління проектами програмне забезпечення, прагне підвищити ефективність та систематизувати свої уміння та навички.  Учасники тренінгу матимуть змогу познайомитися з розширеними функціями програми,  дізнатися нюанси планування проекту та  моніторингу його виконання у середовищі MS Project.

Управління проектами з Primavera Project Planner

 У результаті участі в тренінгу Ви зможете навчитися користуватися одним із найпотужніших інструментів в управлінні проектами –Primavera Project Planner. Учасники тренінгу матимуть змогу не лише опанувати основні функції програми,  а й зрозуміти як застосовувати цей продукт відповідно до методології, викладеної в A Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK) .

Ефективні технології продаж

  Ціль семінару: 
· Розвинути в учасників знання і вміння ефективних комунікацій на тему «продаж».
· Розробити процедури підготовки і ведення баз даних та звітної інформації торгового персоналу;
· Розробити критерії та алгоритм проведення оцінки і самооцінки роботи торгового персоналу.

Прогнозовані результати:
· розроблені і задокументовані учасниками семінару процедури роботи із клієнтом; 
· публічні презентації учасників семінару процесу обслуговування клієнта;
· розуміння та демонстрація учасниками семінару вмінь роботи із конфліктним клієнтом;
· зразки документів оцінки роботи торгового персоналу;
· зразки документів звітності про стан продаж;
· методика оцінки і розвитку торгового персоналу.

 

Лідерство через структуроване управління проектами і персофініковані програми оцінки і розвитку персоналу

Цільова аудиторія:власники та керівники бізнесу, менеджери з розвитку персоналу, керівники
структурних підрозділів.

Мета семінар-тренінгу:  наростити ефективність в управлінні організацією і бізнесом шляхомт  розвитку знань і навиків практичного застосування моделей перерозподілу влади та створення режиму спільного зиску; ідентифікувати зміст та передумови застосування принципів, норм, правил, процедур та механізмів персоніфікованого управлінського впливу на розвиток бізнесу та організації.

Мистецтво управлінського впливу

Стратегія: оптимізація шляху від формулювання ідеї до її впровадження


 

Бізнес-симуляції та бізнес-ігри

 Бізнес-симуляція "Офіс-offline 6"

 Бізнес-симуляція "Офіс-offline 36"

 Бізнес-симуляція "Офіс-online з Bitrix24"